MAGO S.A. jest firmą, której pasja do tworzenia rozwiązań dla branży wyposażenia sklepowego sięga roku 1989. Z racji na prężny rozwój i zaangażowanie, MAGO w swojej ofercie posiada wiele różnorodnych produktów. Cieszą się nimi nie tylko sieci handlowe ale także klienci indywidulani wielu branż. Firmę charakteryzuje wysoka jakość oraz solidne wykonanie wszystkich produktów. Dzięki temu wyposażenie sklepowe jest bezpieczne i zdobywa kolejne certyfikaty jakości.

W 2015 roku MAGO S.A. i firma HemiLab rozpoczęły współpracę w zakresie systemów do optymalizacji procesów sklepowych.


 

HemiTech jest bliźniaczą firmą HemiLab, odpowiedzialna za zaprojektowanie i wykonanie projektów informatycznych i technologicznych. 


HARTING Grupa Technologiczna specjalizuje się w całościowych i kompletnych rozwiązaniach systemowych z zakresu przemysłowych złączy elektrycznych, elektronicznych i optoelektrycznych, techniki transmisyjnej i sieciowej, mechatroniki, oprogramowania oraz systemów zarządzania produkcją. 

W 2015 roku HemiLab został oficjalnym dystrybutorem na Polskę, rozwiązań firmy HARTING.  


 

Microsoft  jest jednym z największych przedsiębiorstw na świecie, specjalizujących sie w branży technologii informacyjnych. Jest producentem najbardziej znanych systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows czy niezastąpionego Microsoft Office.

P.S. Chyba nie trzeba przedstawiać samego Billa Gatesa i Paula Allena.

W 2014 roku Microsoft Polska stał się naszym Partnerem Biznesowym, dzięki czemu możemy rozwijać mobilną przyszłość.


 

© Glykon SRL to firma z tradycjami, istniejąca od 1990r. Obecnie jest głównym graczem na rynku technologii informatycznych w Rumunii. Specjalizują się w kompleksowych rozwiązaniach biznesowych jak i prowadzą serwis dla Lenovo, Xerox, TGCS oraz Lexmark.

Od 2012r. wspólnie prezentujemy system HemiLab DSM i inne rozwiązania naszej firmy.   


 

Grupa Exorigo-Upos jest wiodącym dostawcą rozwiązań IT dla sieci handlowych. Jako Partner firmy HemiLab, Exorigo Upos będzie dostarczać rozwiązania 
handlowo - wdrożeniowe. Znajomość branży retail, szeroko rozwinięta sieć serwisowa oraz doświadczenie Grupy korzystnie wpłynie na współpracę pomiędzy firmami. 


Partner Tech jest jednym ze światowych dostawców rozwiązań PC opartych w głównej mierze na systemach Point of Sale (POS). Bogate portfolio firmy jest zaprojektowane dla urządzeń POS, a także innych najnowocześniejszych produktów dla każdego typu zapotrzebowania. Innowacyjne produkty Partner Tech charakteryzują się szerokim zastosowaniem wśród wiodących klientów branży handlowej, hotelarsko-turystycznej, etc.

W lutym 2013 Partner Tech Europe i firma HemiLab ogłosiły współpracę w zakresie rozwoju technologii. 


STRATEGIX to międzynarodowy ekspert specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu Zaawansowanego Planowania Łańcuchem Dostaw i Zarządzania Kategorią. Firma opracowuje i wdraża oprogramowanie komputerowe oraz procesy biznesowe dla zróżnicowanej gamy branż. STRATEGIX jest dystrybutorem JDA® będącej liderem wśród firm sprzedających oprogramowanie wspierające Zarządzanie Łańcuchem Dostaw i Zarządzanie Kategorią.

HemiLab wraz z firmą STRATEGIX opracowały wspólne rozwiązanie HemiLab  S tags